Twój krok do szczęścia


Czy czujesz, że próbowałaś już wszystkiego, ale wciąż tkwisz w miejscu i nie potrafisz rozwiązać swojego problemu? 

Może być tak, że nic nie działało, ponieważ próbowałaś pozbyć się niepokoju, smutku, bólu czy niskiego poczucia własnej wartości pracując wyłącznie na świadomym poziomie. 

Rozumiem to doskonale ponieważ byłam jedną z takich osób.

Teraz pomagam dziesiątkom kobiet, jak również mężczyzn i dzieci pracując na poziomie świadomości jak również podświadomości.

Dzięki narzędziom takim jak terapia RTT czy opukiwanie sięgamy głębiej do pierwotnej przyczyny i uwalniamy głęboko zakorzenione traumy i wierzenia które nam już nie służą. 

Spróbuj- naprawdę warto!


O mnie

Nazywam się Kasia Niedźwiedzka Landera i jestem terapeutką, coachem oraz hipnoterapeutką. Stosuję w swojej praktyce wiele metod, wśród których znajduje się Tansformacyjna Terapia Błyskawiczna (ang. RTT Rapid Transformational Therapy) czy opukiwanie (ang. EFT Emotional Freedom Technique).

Moja podróż z terapią zaczęła sie wiele lat temu. Zawsze interesowałam się psychologią, a w ostatnich latach również neuroplastycznością mózgu. 

Mimo sukcesów w innych zawodach, takich jak menadżer projektu czy wykładowca, wydarzenia w moim życiu osobistym skierowały mnie na ścieżkę poszukiwania odpowiedzi i pomocy w poradzeniu sobie z niepokojem, bezsennością czy rozwodem. Będąc sama w wielu sytacjach kryzysowych zauważyłam, że z problemami na podłożu psychiki i emocji zmagają się prawie wszyscy naokoło.

To upewniło mnie, że chcę pomagać osobom, które cierpią. Wypróbowałam wiele metod i terapii, ale dopiero kiedy natknęłam się na RTT, byłam w stanie na dobre odbudować swoje poczucie własnej wartości i pozbyć się niepokoju oraz bezsenności. Opukiwanie (tapping) także stało się jednym z moich niezbędnych narzędzi w pracy nad wyciszeniem układu nerwowego a przez to zmiejszenie niepokoju, ataków paniki, depresji czy lęku.

 Zafascynowały mnie również techniki oddechowe, jak również medytacja, której teraz uczę moich klientów.

ZAPISZ SIĘ ABY OTRZYMYWAĆ NEWSLETTERA, NOWOŚCI O KURSACH ORAZ MOJE DARMOWE NAGRANIE UZDRAWIAJĄCE WYKORZYSTUJĄCE AUTOHIPNOZĘ, ABY ROZPOCZĄĆ SWOJĄ PODRÓŻ DO UZDROWIENIA 

Po polsku

Terapia z wykorzystaniem metody RTT

RTT (ang. Rapid Transformational Therapy) czyli Transformacyjna Metoda Błyskawiczna to wyjątkowa, nowoczesna terapia która łączy to co najlepsze w psychoterapii, hipnoterapii, programowaniu neurolingwistycznym oraz terapii mówionej. Autorką tej metody jest Marisa Peer, która jest jedną z najbardziej cenionych terapeutek brytyjskich. Jest ona również autorką wielu książek.

Marisa stworzyła swoją metodę w oparciu o ponad 30-letnie doświadczenie pracy z klientami. Fundamentem jej pracy było przekonanie, że nie potrzebujemy długich lat, aby zrozumieć i zmieniać procesy kierujące działaniem naszego umysłu. Marisa poszukiwała narzędzi, które w prosty, praktyczny i efektywny sposób zapewnią szybką i trwałą zmianę.

W RTT pacjent i terapueta pracują z umysłem świadomym jak również podświadomością.

U dorosłego człowieka to właśnie ta część umysłu kieruje średnio ponad 95% myśli, decyzji czy zachowań. Dlatego zmiana kierowana tylko przez umysł świadomy - siłą woli, logicznym myśleniem - ma swoje zdecydowane ograniczenia.

Dzięki uaktywnieniu podświadomości, które uzyskujemy poprzez hipnozę, RTT daje szybkie i trwałe uwolnienie się od ograniczających przekonań i nawyków (już w 1 do 3 sesji), aby móc skutecznie i znacząco poprawić jakość życia.

W wielu problemach nawet 1 sesja RTT wystarcza, aby dokonać głębokiej transformacji a ja jestem jedną z pierwszych terapuetek, która używa tej metody w Polsce (jak również w Polakami przebywającymi na emigracji).

Coaching


Oferuję:

- sesje 1:1

- sesje grupowe

- a także kursy online:

Wzmocnij swoje poczucie własnej wartości w 14 dni:

https://kursy.kasialandera.com/twoje-poczucie-wartosci-na-najwyzszym-poziomie/buy


Możesz mieć wszystko. Obfitość na każdym kroku.


- zapisy trwają- Zapraszam!

12- tygodniowy kurs dla osób które chcą otworzyć się na lepsze samopoczucie, związki i finanse i wejść na następny poziom w swoim rozwoju osobistym.

Kurs ma 7 modułów:

1. Poznaj i pokochaj siebie

2. Bloki pieniężne- 'Money Mindset'

3. Otwórz się na otrzymywanie miłości

4. Popraw swoje zdrowie

5. Oducz się starych nawyków

6. Nowymi nawykami do sukcesu!

7. Bądź zawsze otwarta/y na pomyślność i obfitość 


Dołącz do moich klientów, którzy razem ze mną uczą się wcielać najbardziej efektowne metody do zmiany na lepsze.

Odkryj swoje bloki, przezwycież je

 i zacznij żyć!

https://kasialandera.podia.com/przyciagnij-obfitosc-na-kazdym-kroku<br>

Zakup kursu- kliknij na link lub napisz do mnie na:

kasialandera@gmail.com

aby dowiedzieć sie więcej.

Kontakt

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak mogę Ci pomóc, skontaktuj się ze mną przez Messendzera albo mejla aby umówić się na darmową 20 minutową rozmowę.


www.facebook.com/KNLterapia

kasialandera@gmail.com


Obecnie wszystkie sesje przeprowadzam przez Internet.


Zapraszam również do odwiedzenia mojego kanału na Youtube

https://www.youtube.com/channel/UChubRJdBnzsteRRrVu_4YeA


Cieszę sie bardzo że mnie znalazłaś, znalazłeś. 


Odezwij się, jeśli chcesz:

- odbudować poczucie własnej wartości

- pozdbyć się lęku, ataków paniki czy niepokoju i depresji

- cierpisz na zaburzenia odżywiana takie jak anoreksja czy bulimia

- szukasz celu w swoim życiu lub alternatywnej ścieżki kariery

- chcesz popracować nad pewnością siebie

- chcesz zrozumieć i pozbyć się bloków pieniężnych

- przechodzisz prez rozstanie lub rozwód


Pracuje często z osobami Wysoko Wrażliwymi (WWO z ang. HSP Highly Sensitive People) ponieważ sama również nią jestem.


Sesje

osobiście i przez internet

Traumy z dzieciństwa- są jedną z głównych powodów, dla których ciężko jest Ci ruszyć do przodu. Mogą one być nawet nieuświadomione. Może jesteś osobą DDA lub DDD i potrzebujesz pomocy z poradzeniem sobie z traumami.

Stres, lęk, depresja - tak wielu z nas cierpi obecnie z powodu wysokiego poziomu stresu, który negatywnie wpływa na nasze życie. Sesje pomagają dotrzeć do pierwotnej przyczyny stresu, lęku, ataków paniki czy poczucia niepokoju.

Bezsenność - nieleczona bezsenność może mieć szkodliwy wpływ na jakość życia, wywołując zmęczenie, trudności z koncentracją, zły nastrój, zaburzenia pamięci i wzroku oraz agresję. Nie czekaj, zarezerwuj sesję i w końcu odzyskaj spokojną noc i nieprzerwany głęboki sen. 

Zaufanie, niska samoocena - brak pewności siebie i niska samoocena mogą uniemożliwić Ci osiągnięcie Twoich celów lub nawiązanie udanych zwiazków. 

Niewyjaśnione problemy fizyczne, takie jak nadwrażliwe jelito, bóle, nadmierne pocenie sięobgryzanie paznokcie oraz inne. 

Uzależnienia - palenie, emocjonalne jedzenie, alkohol, narkotyki i inne.

Odrzucenie, żal po śmierci bliskiej osoby .

Ograniczenia związane z pieniędzmi i poczuciem obfitości 

 oraz wiele innych problemów.

Pracuję z dorosłymi, jak również z dziećmi i młodzieżą.

Twój umysł przechowuje informacje i wspomnienia, których potrzebujesz, aby zrozumieć przyczynę tego, co powstrzymuje Cię przed byciem najlepszą wersją siebie, a Błyskawiczna Terapia Transformacyjna zapewnia szybkie i łatwe jej odnalezienie. Zrozumienie to moc, a zrozumienie w hipnozie jest najbardziej fenomenalną mocą.

Jak wygląda sesja terapii?

Dowiedz się więcej

Sesję zaczynamy od rozmowy aby zdecydować, na czym się skupimy. Pierwsza część sesji wygląda podobnie do sesji psychoterapii i polega na rozmowie.

Drugą część sesji zaczynam od wprowadzenia Cię w bardzo zrelaksowany stan hipnozy. Zawsze masz kontrolę nad tym co sie dzieje i wszystko potem pamiętasz. W tym zrelaksowanym stanie, z dostępem do podświadomości, powracamy do scen z Twojego życia, które mają związek z tym, skąd wzięły się Twoje głębokie przekonania które kierują Twoimi obecnymi zachowaniami. 

Patrząc na te sceny dorosłymi oczami, możesz nadać im nowe znaczenie i usunąć wszelkie irracjonalne przekonania, które ukształtowałaś jako dziecko. Po przejrzeniu trzech lub czterech scen z Twojego życia i wspólnej pracy nad zrozumieniem ich znaczenia dla Ciebie, daję twojemu umysłowi sugestie, wzbogacając cię o nowe, pomocne, wspierające przekonania, które są zgodne z tym, czego chcesz dla siebie i swojego życia.

Po sesji otrzymujesz spersonalizowane nagranie, którego słuchasz przez co najmniej 21 dni. Umysł uczy się przez powtarzanie, a słuchając tych sugestii każdego dnia, programujesz go nowymi nawykami myślowymi, które doprowadzą do zmiany myślenia, nawyków i działania. Właśnie dlatego RTT działa tak dobrze w przypadku przezwyciężania nawyków, takich jak palenie lub emocjonalne jedzenie, ale jest to również genialna metoda w przypadku problemów z pewnością siebie, niskiego poczucia własnej wartości, depresji, lęku i wielu innych. 

Wiele osób, z którymi pracuje prosi mnie o sesje na temat bloków pienięznych aby pozbyć się ograniczających przekonań na temat finansów, zarabiania i otrzymywania.

W tydzień i dwa po sesji mamy krótkie spotkania na których nauczę Cię medytować i stosować opukiwanie. 

Referencje od klientów

Lęki i poczucie własnej wartości - Polecam sesje Pani Kasi. Kasia jest pełną zrozumienia, ciepłą i empatyczną osobą, która od razu wzbudziła moje zaufanie. W trakcie sesji zrozumiałam przyczynę swoich lęków, poczucia, że nie jestem kochana, wystarczająca i przyczynę podobnych syndromów, które towarzyszą mi przez całe życie. Ale co najważniejsze sesje pozwoliły mi na uspokojenie się, dały początek większemu spokojowi wewnętrznemu i akceptacji tego co jest. Uwierzyłam, że moje syndromy i trudności to to jest coś co było kiedyś, a teraz jestem dorosła, mogę być taka jaka chcę, pewna siebie, kochana, wspierana i wspierająca i tym podobne, że moje życie będzie już tylko lepsze i zależy to ode mnie. Pomogły mi w tym oprócz samych sesji również nagrania- takie afirmacje - medytacje, które dostałam po sesjach. Nadal do nich wracam, warto karmić duszę takimi pozytywnymi nagraniami, szczegolnie, że naprawdę są dopasowane indywidualnie, specjalnie dla mnie. Polecam gorąco! Dorota


Niepokój / Kariera- cele Zwróciłem się do Kasi i hipnozy, szukając pomocy w bardzo trudnym dla mnie czasie. Byłem zdesperowany i niespokojny. Terapia ogromnie mi pomogła. Kasia ułatwiła mi sie otworzyć , zrelaksować i skonfrontowa się z moimi problemami i emocjami. Dziękuję Kasiu! Czuję się szczęśliwszy i gotowy na wyzwania. Anonim

Niepokój - Jutro miną 2 tygodnie od mojej sesji z Tobą o radzeniu sobie z niepokojem. Cóż, mogę to podsumować bardzo krótkim, ale potężnym "wow"! WSZYSTKO jest teraz inne. Od urodzenia odczuwałam ogromny niepokój, myślałam, że zawsze był częścią mnie. Zdałam sobie sprawę, że nie mam pojęcia, jak to jest byc spokojna, ponieważ nigdy wcześniej go nie doświadczyłam. Negatywne głosy, które ścigały mnie przez cały dzień, zniknęły. Ciągłe koszmary zniknęły. Poczucie pilności CAŁY czas zniknęło. To prawie tak, jakbyś ponownie uruchomiła mój system nerwowy. Moja depresja też odchodzi powoli. Zawsze zastanawiałam się, jakie to uczucie byc szczesliwa i pomyślałam, że byłam jedna z tych nieszczęśników, którzy nigdy go nie doświadczyli. A teraz po raz pierwszy od 42 lat czuję się zadowolona. Jesteś absolutnie niesamowita i na zawsze będę ci wdzięczna za uwolnienie mnie od ciężaru, który nosiłam. Moja rodzina też jest bardzo wdzięczna.

Proszę, rób dalej to, co robisz. Nie masz pojęcia, jak bardzo zmieniłaś mój świat. Dziękuję Ci bardzo!!! Heidi

Bloki zwiazane z sukcesem - Miałam sesję RTT z Kasią aby popracowac nad moimi blokami zwiazanymi z sukcesem. Kasi szybko udało się znaleźć przyczynę moich bloków emocjonalnych . Pomogła mi ona takze zrozumieć, dlaczego je mam. Potem pracowalysmy nad nowymi przekonaniami. Cały ten proces jest naprawde niesamowity! Całkowicie polecam współpracę z Kasią. Dziękuję Kasiu. Sevi

Motywacja/negatywne myślenie- Po terapii z Kasią nie tylko uzyskałam wiele z moich sesji, ale ciągłe wsparcie i nagranie audio, które terapeutka mi przesłała, pomogło mi odblokować się i zrozumiec moje problemy i negatywne mysli, których trzymałam się od młodego wieku. Czuję się o wiele bardziej pewna siebie. Niesamowita terapia i cudowna terapeutka. Aruna

Rzucenie palenia- Bardzo podobała mi się sesja z Kasią w celu rzucenia palenia. Jej pozytywne nastawienie, dbałość o szczegóły i zaangażowanie pomogły mi zwiększyć pewność siebie. Samo doświadczenie terapii i hipnozy było bardzo skuteczne i po sesji z Kasią poczułam ogromną motywację, aby nie zapalić juz kolejnego papierosa. Teraz minęły 2 tygodnie bez dymku. Kasia to idealna terapeutka, która pomoże Ci skoncentrować się na Twoim celu! Egle 

Problemy z przełykaniem- Terapia z Kasią mi pomogła. Kilka miesięcy walczyłam z problemem z połykaniem. Po sesji na początku małymi krokami zaczęłam znowu jeść i czuć każdy posiłek tak jak powinnam. Dzisiaj jem już normalnie i jestem bardzo wdzięczna za te terapie. Zofia

Zespół napięcia przedmiesiączkowego- Kasia, dziękuję Ci bardzo za naszą sesję. Czułam się z Tobą bardzo komfortowo. Wysłuchałam każdego szczególu. Moja ścieżka do uzdrowienia zaczęła się z naszą sesją. Moje objawy złagodniały a po postęp dla mnie. Dziękuje za terapię, jestem wdzięczna że Cię znalazłam. Vanessa

ZAPISZ SIĘ ABY OTRZYMYWAĆ NEWSLETTERA ORAZ MOJE DARMOWE NAGRANIE UZDRAWIAJĄCE WYKORZYSTUJĄCE AUTOHIPNOZĘ, ABY ROZPOCZĄĆ SWOJĄ PODRÓŻ DO UZDROWIENIA

Blog

Zapraszam Cię do czytania mojego bloga.

Czemu warto wzmacniać swoje poczucie własnej wartości?

Wiadomo, że poczucie własnej wartości odgrywa ogromną rolę w tym, jak wyglądają Twoje relacje i Twoje życie ogólnie. Co więc zrobić, aby rozprawić się z niską samooceną?

Rozpoznaj, w czym jesteś dobry/a.

Wszyscy jesteśmy w czymś dobrzy, czy to gotowanie, śpiewanie, układanie puzzli czy bycie dobrą przyjaciółką...

Relacje...

Co naprawdę może Ci pomóc to budowanie pozytywnych relacji z innymi ale przede wszystkim z samą sobą! Wymaga to czasu ale badania pokazują, że dobre relacje sprawiają, że czujemy się nie tylko szczęśliwsi ale też zdrowsi.

Bądź dla siebie dobry/ dobra.

Tak często słyszymy to zdanie ale czy naprawdę potrafimy to zrobić? Może nadal wierzysz, że nie zasługujesz na to, co dobre i karasz siebie samą? Teraz jest czas, aby to zmienić.

Naucz się być asertywnym/ asertywną!

Czy Ty też jesteś 'people-pleaser'? Osobą, która tak bardzo stara się dogodzić innym, że zapomina, kim naprawdę jest? Kim jesteś? Jak są Twoje potrzeby? Czy naprawdę spełnianie zachcianek innych i dostosowanie się do nich Ci służy? Czy jesteś gotowy/gotowa aby przestać zadowanać innych?

Zacznij mówić "nie"...

Podejmij proszę to wyzwanie. Nie dla mnie- dla siebie samej czy samego. Może na początku będzie Ci nieswojo, jakoś tak głupio ale obiecuję, że przyzwyczaisz się i zdasz sobie sprawę, że świat się nie zawali jeśli odmówisz.

Jeśli chcesz dalej poprawić swoje poczucie własnej wartości, to zapraszam Cię na mój kurs.

Dołącz do tych osób, które wzięły sprawy w swoje ręcę i w końcu coś dla siebie zrobiły.

Moja kursantka Agnieszka po skończeniu kursu napisała do mnie: 'Po tych dwóch tygodniach Kasiu zdałam sobie sprawę z tego, że tak wiele się we mnie odblokowało. Zrozumiałam co mnie powstrzymywało, to wszystko co nagromadziło się we mnie przez lata, w końcu udało mi się to puścić i zobaczyc kim naprawdę jestem. Dziękuję Ci za to że pomogłaś mi sie wyciszyć i polubić samą siebie. Napewno będę kontynuować to, co już zaczęłam.'

Tu masz link to kursu, który nadal jest przez kilka następnych dni w promocyjnej cenie:

https://kursy.kasialandera.com/twoje-poczucie-wartosci-na-najwyzszym-poziomie/buy


Podnieś się po kryzysie, rozstaniu, depresji...